Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Cezary Balbuza z kandydatem EKO na prezydenta Elbląga

Cezary Balbuza (w środku) jest kandydatem EKO na prezydenta Elbląga, zdj. ze strony EKO

Cezary Balbuza z Elbląskiej Koalicji Obywatelskiej to czwarty, oficjalny kandydat na prezydenta Elbląga.

EKO jest komitetem niepartyjnym, w jego skład wchodzi Stowarzyszenie Elbląski Komitet Obywatelski, środowisko Polski Razem, Stronnictwo Demokratyczne oraz niezrzeszeni elblążanie.

Jak mówi kandydat Cezary Balbuza, EKO zamierza przeprowadzić audyt ratusza, m.in. finansów i zatrudnienia. I zapewnia, że zyska na tym miasto. EKO planuje zrobić audyt, m.in. stanu finansowego i zatrudnienia w ratuszu. – Czystek nie będzie, zmienimy tylko priorytety w zatrudnieniu. Nie obiecujemy obniżek, będziemy trzymać się realiów – zapewnia kandydat na prezydenta Elbląga.

00:00 / 00:00

Elbląska Koalicja Obywatelska wkrótce przedstawi swój program, dzięki któremu sytuacja miasta ma poprawić. – Jest szansa na zwiększenie liczby ludności, terytorium miasta, a także na pieniądze na nowe inwestycje – uważa Cezary Balbuza.

00:00 / 00:00

Hasło Elbląskiej Koalicji Obywatelskiej na najbliższe wybory samorządowe brzmi ”Uwierzmy w Elbląg”. Komitet planuje wystawić we wszystkich okręgach komplet list z kandydatami na radnych.

Oprócz Cezarego Balbuzy, udział w rywalizacji o stanowisko prezydenta Elbląga potwierdzili Edmund Szwed z Obywatelskiego Elbląga, Witold Wróblewski z własnego komitetu oraz urzędujący prezydent Jerzy Wilk z PiS. (stank/as)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Balbuza, eko
Cezary Balbuza: marzenia trzeba realizować po kolei

Gościem Porannych Pytań Radia Olsztyn jest Cezary Balbuza, kandydat Elbląskiego Komitetu Obywatelskiego na prezydenta Elbląga. Kandydat bezpartyjny. Z zawodu jest dyrektorem jednego z największego w Polsce...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV