DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro

Cezary Lewko na drugim stopniu podium w pierwszej rundzie Mistrzostw Polski

Cezary Lewko zajął drugie miejsce w pierwszej rundzie Mistrzostw Polski. Zawody MX125 odbyły się w Lidzbarku Warmiński.

Pierwszy wyścig wygrałem, a drugi ukończyłem na trzecim miejscu, bo miałem trochę słabszy start – stąd to drugie miejsce. Jestem bardzo zadowolony z mojego wyniku. Na pewno jest jednak jakiś niedosyt, bo pierwsze miejsce bardziej zadowala, ale druga pozycja jest bardzo ok. Poziom moich przeciwników na pewno bardzo wzrósł, tak samo jak mój. Koledzy zza wschodniej granicy – Białorusini chcieli rywalizować. Udało im się to w drugim wyścigu

– przyznał zawodnik Motoklubu Olsztyn, Cezary Lewko

00:00 / 00:00

Kolejna runda Mistrzostw Polski odbędzie się za dwa tygodnie w Obornikach Wielkopolskich.

Autor/redakcja: K. Piasecka

Więcej w motocross, Mistrzostwa Polski, Cezary Lewko, Motoklub Olsztyn
Seniorzy z Elbląga wicemistrzami Polski w maratonie nordic walking

Dwoje zawodników Klubu "Elbląskie Włóczy-kije" Halina Markowska w kategorii K 60-64 i Andrzej Chudziński w kategorii M 65-69 wywalczyli srebrne medale w 7. Mistrzostwach Polski Nordic...