Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ciało mężczyzny znaleziono na placu budowy w centrum miasta

Fot. A. Chmielewski

Na budowie najwyższego budynku w Olsztynie znaleziono ciało 28-letniego mężczyzny. Śmierć nastąpiła najprawdopodobniej na skutek upadku. Okoliczności wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury – podał Rafał Prokopczyk z olsztyńskiej policji.

Policja została powiadomiona o tragicznym zdarzeniu w środę przed godz. 6.00. Ciało mężczyzny zostało odnalezione w szybie windy na budowie przy skrzyżowaniu ulic Głowackiego i Piłsudskiego. Na miejsce przyjechała grupa dochodzeniowo-śledcza, w tym technik kryminalistyki. Pod nadzorem prokuratora przeprowadzono oględziny zwłok i miejsca.Ustalono tożsamość mężczyzny na podstawie znalezionego dowodu osobistego. To 28-letni mieszkaniec Barczewa. Powiadomiona została jego rodzina. Ciało zabezpieczono w prosektorium, gdzie wykonana zostanie sekcja zwłok. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Kompleks usługowo-mieszkalny Centaurus w śródmieściu Olsztyna będzie według inwestora najwyższym budynkiem na Warmii i Mazurach. W najwyższym punkcie ma liczyć 55 metrów i sięgać 18. piętra. Jego budowa trwa od 2018 roku.

00:00 / 00:00

 

Autor: A. Libudzka (PAP)
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sekcja zwłok, zwłoki, Centaurus, uwaga, pilne, ciało mężczyzny
Kolejne pięć osób z regionu wyzdrowiało z COVID-19!

Czterej mężczyźni w średnim wieku z Elbląga i kobieta w średnim wieku z powiatu elbląskiego wyzdrowieli z COVID-19. Jednocześnie poinformowano o zakażeniu 2 nowych osób w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV