Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Co wiemy po walnym zgromadzeniu Stomilu Olsztyn? „Sytuacja nie jest idealna, ale klub ma szansę wyjść na prostą”

Fot. A. Szczepański

Trzy godziny trwała druga część walnego zgromadzenia akcjonariuszy pierwszoligowego Stomilu Olsztyn.

Były omawiane między innymi wyniki audytu przeprowadzonego w klubie w lipcu tego roku. Przypomnijmy – dwa tygodnie temu walne zgromadzenie akcjonariuszy Stomilu Olsztyn zostało przerwane. Powodem była nieobecność byłego prezesa klubu – Mariusza Borkowskiego oraz rozpoczęcie rozmów z inwestorem, który chciał wykupić od spółki większość akcji spółki. O szczegóły piątkowego spotkania zapytaliśmy prezesa Stomilu – Macieja Radkiewicza.

00:00 / 00:00

Audyt wykazał pewne nieprawidłowości związane z prowadzeniem księgowości w klubie – mówi prezydent Olsztyna – Piotr Grzymowicz.

00:00 / 00:00

Zapytaliśmy również prezydenta Piotra Grzymowicza o inwestora, który miałby wykupić większośc akcji spółki. W środę w Ratuszu odbyło się spotkanie, na którym ta sprawa miała być poruszana.

00:00 / 00:00

Na spotkaniu był obecny były prezes Stomilu – Mariusz Borkowski, który głównie odpowiadał na pytania dotyczące audytu przeprowadzonego w klubie.

00:00 / 00:00

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Piotr Grzymowicz, Stomil Olsztyn, Mariusz Borkowski, Maciej Radkiewicz
Ciąg dalszy zamieszania wokół olsztyńskiego Stomilu

Mimo zaproszenia, na ostatnim walnym zgromadzeniu akcjonariuszy nie pojawił się były prezes klubu Mariusz Borkowski. Wczoraj po południu Mariusz Borkowski wydał w tej sprawie oświadczenie: W...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV