Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Co zrobi PZPN? Wigry Suwałki piszą do piłkarskiej centrali

Fot. Stomil Olsztyn

Nie milkną echa czwartkowego meczu pomiędzy Stomilem Olsztyn a Wigrami Suwałki. Meczu, który został odwołany z powodu opadów śniegu i przysypanego boiska.

Jest ciąg dalszy sprawy, bowiem klub z Suwałk wysłał w tej sprawie pismo do Polskiego Związku Piłki Nożnej. Działacze domagają się reakcji piłkarskiej centrali, ponieważ pojedynek był już przekładany dwukrotnie. Za każdym razem płyta stadionu przy Al. Piłsudskiego nie nadawała się do gry (najpierw ulewa, potem – śnieżyca). Jak powiedział Radiu Olsztyn Łukasz Wachowski, Dyrektor Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN, rozwiązania są dwa. – To wyznaczenie nowego terminu lub walkower dla Wigier. Nie chcę jednak niczego przesądzać. W tym drugim przypadku, trzeba wykazać, że organizator spotkania nie zrobił wszystkiego, aby boisko przygotować do gry – wyjaśnia działacz PZPN.

Posłuchaj całej wypowiedzi.

00:00 / 00:00

M.Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Stomil Olsztyn, pzpn, Wigry Suwałki
Stomil Olsztyn przegrał ze śniegiem. Mecz z Wigrami ponownie odwołany przez pogodę

Zaległe spotkanie najpierw nie odbyło się z powodu ulewy, teraz z powodu opadów śniegu. Piłkarze 1-ligowego Stomilu Olsztyn znów nie zagrali na swoim stadionie z Wigrami...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV