Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Czarna sobota na drogach regionu. Zginęły cztery osoby

Cztery osoby zginęły w wypadkach, które wydarzyły się w sobotę (07.09) na warmińsko-mazurskich drogach – to dwóch motocyklistów i dwie kobiety.

Potrącenie pieszej pod Biskupcem
W sobotę nad ranem – pod Biskupcem – samochód potrącił kobietę, która prowadziła rower. Kierowca uciekł, a 58-latka zmarła w szpitalu.

Kierowca busa nie zachował bezpiecznej odległości – nie żyje motocyklista
Po 16.00 na krajowej 57 między Biskupcem a Bartoszycami – w Najdymowie w motocyklistę wjechał bus, który nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim fiata. Kiedy ten zahamował, żeby skręcić, kierowca busa ominął go i wjechał czołowo w motocyklistę. 66-latek zginął na miejscu.

Motocyklista zginął w Wielbarku
O godzinie 21.00 w Wielbarku na ul. Kopernika – także w ciągu 57 – kierujący motocyklem uderzył w krawężnik, potem w latarnię i płot. Mężczyzna jechał bez kasku. Nie udało się go uratować.

Zderzenie samochodu z drzewem – nie żyje pasażerka
Po 21.00 śmiertelny wypadek wydarzył się w okolicach Pasłęka. W Kątach na drodze wojewódzkiej 526 w drzewo uderzył samochód osobowy. Zginęła pasażerka auta. (kan/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w śmierć
Tragiczny wypadek w Olsztynie. Zginęła 62-letnia piesza

62-letnia kobieta zginęła w wypadku w Olsztynie. Do tragedii doszło na ulicy Bartąskiej niedaleko skrzyżowania z Wilczyńskiego. Świadkowie twierdzą, że sportowa Honda na kętrzyńskich numerach, wjechała rozpędzona...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV