Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Czas na przełamanie Stomilu. „Jesteśmy głodni zwycięstwa”

Fot. Artur Szczepański

Przed olsztyńskim Stomilem kolejny pierwszoligowy mecz, będący początkiem rundy rewanżowej.

Olsztynianie zagrają u siebie w sobotę o 15 z GKS-em Bełchatów. Na jesieni Duma Warmii przegrała 0:3, teraz liczą na przełamanie. Tym bardziej, że ostatnio zaliczali remisy i porażki. Mówi trener Piotr Zajączkowski:

Rozpoczynamy rundę rewanżową. Każdy zespół chce mieć spokojną zimę. Dokładnie przeanalizowaliśmy przeciwnika, my mamy wszystkich zawodników dostępnych, wszyscy są zdrowi, głodni gry i głodni zwycięstwa. Żadnej nerwowości nie ma. Rozmawiamy z zawodnikami, wyciągamy wnioski. Piłkarze wiedzą, jakie błędy popełniają. Gramy dobry futbol, ale od czasu do czasu przytrafiają nam się drobne błędy w defensywie. Jeżeli do tego dochodzi nieskuteczność w ofensywie, wtedy mamy to co mamy. Skupiamy się na budowaniu zawodników, żadne krzyki teraz nie pomogą. Potrzeba spokoju, wyrachowania i wewnętrznej ambicji piłkarzy. Niekwestionowanym liderem zespołu jest Grzegorz Lech. Od niego w dużym stopniu jesteśmy uzależnieni. Wydaje mi się również, że będą zmiany w składzie, względem poprzednich spotkań.

00:00 / 00:00

 

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Stomil Olsztyn, GKS Bełchatów
Lider za silny. Stomil przegrał z Wartą 1:3

Po porażce w Tychach, piłkarze Stomilu chcieli zdobyć punkty z Wartą. Niestety lider I ligi okazał się zbyt silny. Biało-niebiescy przegrali przed własną publicznością 1:3. Zdobywcą...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV