Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Czołowi polscy przewoźnicy zawarli koalicję „Polonus Partner”

Fot. fotolia.pl

Narodowy przewoźnik ma teraz 50 krajowych linii, tworzących połączenia między 250 miejscowościami w Polsce. Na powitanie proponuje 10 tysięcy biletów z 50 % zniżką.

Koalicję „Polonus Parter” tworzy siedmiu przewoźników: PKS Elbląg, Polonus, Żak Ekspress, NEOBUS, Albatros BUS, Contbus, Garden Express. Przystąpić ma do niej także PKS Szczecin.

Jak mówił dyrektor zarządzający „Polonusa” Piotr Pogonowski, na usługach przewoźników włączonych do koalicji skorzystają przede wszystkim stali pasażerowie, a także dzieci, studenci i seniorzy:

Przygotowaliśmy program lojalnościowy Partner +. Wartość zakupionego biletu będzie wracała w postaci 5 % i będzie to obniżało cenę kolejnej transakcji.

Koalicja jest korzystna także dla przewoźników, przekonuje szef gabinetu politycznego ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka, Łukasz Smółka:

Narodowy przewoźnik, jakim jest „Polonus”, nawiązał koalicję z polskimi przedsiębiorcami i czeka na pozostałych. Myślę, że jest to dobra współpraca dla rozwoju polskiego przedsiębiorcy.

„Polonus Parter” zainwestował w siedem nowych autokarów, których łączny koszt to około 8 milionów złotych.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

 

Autor: K. Kantor
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w autobus, koalicja, polonus
Przemierzają całą Europę, by przeciwdziałać ubóstwu. Wczoraj zawitali do Olsztyna

Dwóch Finów, Belg, który jest uchodźcą z Togo oraz Irlandczyk mieszkający w Brukseli - to załoga osobliwego autobusu, który pojawił się w Olsztynie. Obcokrajowcy są wolontariuszami...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV