Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Czołówka polskich zawodników i zawodniczek wystartuje w kolarskich Mistrzostwach Polski niedaleko Pól Grunwaldzkich

Kolarskie Mistrzostwa Polski zostaną rozegrane za niecałe 3 tygodnie. Jedną z gwiazd zawodów będzie były mistrz świata Michał Kwiatkowski.

Informację potwierdziła prezes Olsztyńskiego Klubu Kolarskiego Katarzyna Dzięcioł-Biełowieżec, która jest jednocześnie w zarządzie Polskiego Związku Kolarskiego.

Jak mówił 22-krotny uczestnik Mistrzostw Polski Bartosz Huzarski będzie ciekawie, mimo braku górskich podjazdów.

00:00 / 00:00

W jeździe indywidualnej na czas oraz wyścigu ze startu wspólnego, kibice zobaczą również najlepsze polskie kolarki. Pochodząca z Barczewa Małgorzata Jasińska liczy na dobry rezultat i uważa, że mimo braku górskich podjazdów, będzie ciekawie. Wszystko dzięki silnym podmuchom wiatru, który może płatać figle uciekającym grupom.

00:00 / 00:00

Broniąca tytułu mistrzyni Polski Karolina Karasiewicz z Torunia, także docenia walory trasy, ale jeszcze bardziej podoba jej się lokalizacja zawodów. Nieprzypadkowo wybrana w stulecie odzyskania  niepodległości właśnie w okolicy Pól Grunwaldzkich.

00:00 / 00:00

 

JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS (11km) 

Cycle Route 4342972 – via Bikemap.net

WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO

Cycle Route 4326639 – via Bikemap.net

 

Autor: M.Świniarski
Redakcja: BSChromy

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Podopieczni FOSY zaprezentują swoje prace w Planecie 11

Jutro w Olsztyńskiej Bibliotece Multimedialnej Planeta 11 odbędzie się wernisaż pt. „Prezentacje”. Jest to inicjatywa Federacji Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko – Mazurskiego. Ma na celu rozpowszechnianie...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV