Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Czy Akademicy podtrzymają zwycięską passę w Kielcach?

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn awansowali na 3. miejsce w Plus Lidze. Nie pozostaje nic innego, jak utrzymać doskonałą pozycję. Zadanie – przynajmniej na ten weekend – teoretycznie łatwe.

Olsztynianie zagrają na wyjeździe z dużo niżej notowanym Effectorem Kielce. Ale rywal jest bardzo niewygodny, o czym przekonuje były kielczanin – obecnie grający dla Akademików – Adrian Buchowski.

– Mam nadzieję, że uda mi się wejść na boisko i pomóc drużynie. Spędziłem w Kielcach trzy lata i dobrze mi się grało w tamtejszej hali. W Effectorze zmienił się niedawno trener. Nie zawsze oznacza to punktowe zdobycze, ale wydaje mi się, że zawodnicy i sztab wykonują tam dobrą pracę. Rozmawiałem z kolegami z byłej drużyny o naszym spotkaniu. Szykują się na zaciętą walkę, więc nie będzie to dla nas łatwe spotkanie – mówił Adrian Buchowski.

Posłuchaj rozmowy Macieja Świniarskiego z Adrianem Buchowskim

00:00 / 00:00

 

 

(mświn/kpias)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka, Olsztyn, Plus Liga, Indykpol AZS Olsztyn, Effector Kielce, kielce
Rozbudowa drogi łączącej Olsztyn z obwodnicą pochłonie 30 mln zł

Prawie 30 milionów złotych będzie kosztować rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 598, która połączy Olsztyn z jego południową obwodnicą. W Olsztynie podpisano umowę w sprawie budowy drogi....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV