Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Czy Bóg stworzył pedałów?

W nawiązaniu do mojego reportażu „Gejland” podejmującą tematykę gejowską, emitowaną w czwartek 26 czerwca w Radiu Olsztyn pragnę podzielić się wątpliwościami.

No właśnie, czy w boskim planie stworzenia było miejsce na gejów? A na sarenki? Na sarenki na pewno. Sarenki są w porządku (choć często doświadczają cierpienia z rąk miłujących ich ludzi). Czy można wykluczyć część ludzi, jako nie-boskie stworzenie? Może geje pochodzą od małpy?

Czy trzeba kochać bliźniego, ale tylko swojego?

Czy można chcieć być gejem? Od tysięcy lat faceci zakochani w kobietach, z powodu mody, fobii, głupoty etc. jednak decydują się na życie z drugim facetem. Tak na wszelki wypadek.

Brakuje straży obyczajowej. Trzeba mówić gejom jak bardzo  złych dokonują wyborów, zmieniajmy ich, naprawmy. Znam kilku facetów, którym kobiety zrujnowały życie. I tak to jest lepsze od miłości i wzajemnego szacunku spod znaku „miękkiej rąsi”.

A jeśli Bóg stworzył pedałów? Co wtedy? Zostaje nam tylko wspiąć się w rozdartej białej koszuli na szczyt Mont Blanc krzycząc w niebiosa – Panie! dlaczego?!

Uff, trochę muzycznych nowości z obowiązku.

Lenny Kravitz – The Chamber – gwiazda Lenne przemija. I kiedy wygrał już wszystko i jeszcze więcej zarobił, może sobie pograć od serca. Ahoj!

Ania Rusowicz – To nie ja – Ania opuściła matczyne rejony big beatu i gra rocka. I wszystko się zgadza. Trochę za brudne brzmienia jak na radio.

Deadmau5 – Seeya – w dzisiejszym zestawieniu piosenka z innej bajki. Why not? Trzeba poszerzać horyzonty. Aż się zejdą z drugiej strony.

ZOBACZ TAKŻE

  • PrzemijamyPrzemijamy Przemijamy. Każdego dnia płonie nasz lont, który prowadzi do wielkiego BUM!, lub cichego […]
  • Dzień na WarmiiDzień na Warmii Metal wgryzał się w ciało bez litości. Po każdym ciosie, na promieniach słońca, wznosiła […]
  • A morze możeA morze może Wyjeżdżam. Nie będzie mnie przez jakiś czas. Będę przemierzał Bałtyk w małej łupince z […]
  • Z życia człowieka od muzyki cz.1Z życia człowieka od muzyki cz.1 Układanie muzyki w radiu to udręka i ekstaza. Od pierwszej piosenki, którą umyślisz […]
Więcej w muzyka, religia, reportaż, NOWOŚCI, udręka i ekstaza, bóg, pedały
Muzycy z Płośnicy codzienne próby przekuli w sukces

Młodzieżowa Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej z Płośnicy zdobyła nagrodę za Najciekawszy Pokaz Musztry Paradnej w Połczynie – Zdroju. Podczas 23. Przeglądu Orkiestr Dętych OSP wystąpiło...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV