Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Czy po przerwie uda im się zdobyć trzy punkty? Przed Warmią mecz z Mazurem Sierpc

Fot. M.Świniarski

Szczypiorniści Warmii Energa Olsztyn po przerwie wracają na ligowe parkiety. Po tygodniach przygotowań we własnej hali podejmą jutro Mazura Sierpc – swojego bezpośredniego sąsiada z drugiego miejsca w tabeli.

Czy są przygotowani na rundę rewanżową? Mówi trener Warmiaków, Jarosław Knopik.

Przede wszystkim zdrowie nam dopisało wśród tych zawodników, których mamy obecnie. Wszyscy trenują i są gotowi do niedzielnego meczu. To bardzo dobra informacja, gdyż kilku zawodników w okresie przygotowawczym od nas odeszło. […] Mamy nadzieję, że mniejsza liczba zawodników, będzie o tyle dla nas dobra, że pozwoli wykazać się tym, którzy są. […] Mazur Sierpiec to bardzo niewygodny zespół. Przegraliśmy w pierwszej rundzie w Sierpcu bodajże dwiema bramkami. Mecz był bardzo wyrównany, ale też wykazaliśmy się ogromną nieskutecznością w ataku, więc mam nadzieje, że teraz ta skuteczność zdobywania bramek będzie dużo wyższa i ten mecz będzie na naszych zasadach.

00:00 / 00:00

Mecz odbędzie się w niedzielę w hali Urania. Początek o godzinie 16.00.

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Warmia
Plebiscyt na Warmii, Mazurach i Powiślu. 100 lat temu do Polski przyłączono trzy miejscowości

W tym roku przypada setna rocznica plebiscytu na Warmii, Mazurach i Powiślu. W jego wyniku do Polski zostały przyłączone trzy miejscowości znajdujące się obecnie na terenie...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV