Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 6 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Czy Stomil zdoła się przełamać? Do Olsztyna przyjechała 3. drużyna tabeli. Słuchaj relacji w Radiu Olsztyn

Fot. A. Szczepański

Po kiepskich występach w ostatnich spotkaniach Stomil Olsztyn stanie przed ostatnią w tym roku szansą rehabilitacji przed własną publicznością. Dziś o 12.40 biało-niebiescy zagrają z Radomiakiem Radom.

O punkty nie będzie łatwo, bo rywal zajmuje aktualnie trzecie miejsce w lidze. Ma na koncie 32 punkty (dwa mniej niż lider i wicelider), w tym 9 zwycięstw, 5 remisów i 4 porażki. Radomiak przegrał z zespołami zajmującymi obecnie miejsca w pierwszej połowie tabeli: Miedzią Legnica, GKS-em Bełchatów oraz liderem – Wartą Poznań i wiceliderem – Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Stomil Olsztyn jest na 12. miejscu i w ostatnich tygodniach spisuje się poniżej oczekiwań. Ostatni raz zdobył komplet punktów 28 września. Wtedy wygrał z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Było to trzecie zwycięstwo w serii 4 meczów bez porażki. Niestety, od tej pory ostatnie. Przed podopiecznymi Piotra Zajączkowskiego jeszcze dwa ligowe mecze – z Radomiakiem i GKS-em 1962 Jastrzębie i spotkanie w 1/8 finału Pucharu Polski z Miedzią Legnica.

Mecz Stomil Olsztyn – Radomiak Radom dziś o godzinie 12.40 na antenie Radia Olsztyn. Relacje z tego spotkania na antenie Radia Olsztyn.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Trwa zbiórka dobroczynna „Mikołaj – Dzieciom”. Do koszy można wrzucać żywność, zabawki i artykuły szkolne

"Mikołaj - Dzieciom" - to hasło dwudniowej zbiórki dobroczynnej, która odbywa się w Olsztynie. Akcja prowadzona jest na rzecz najuboższych mieszkańców miasta. Od wczoraj w super...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV