Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Czy w Olsztynie powstanie stadion rugby z prawdziwego zdarzenia? Na obiekt przy ul. Gietkowskiej wjechał już ciężki sprzęt

Fot. ocop.olsztyn.pl

Olsztyńscy rugbyści mogą wkrótce doczekać się stadionu z prawdziwego zdarzenia.

Na boisko przy ulicy Gietkowskiej wjechał już ciężki sprzęt i roboty trwają – mówi Przemysław Andrzejewski z Rugby Team Olsztyn:

Płot już został rozebrany, brama zdemontowana – to plac budowy. W tej chwili budowane jest ogrodzenie z projektu OBO 2018. Nie jest to prosty teren, co zdaje sobie sprawę wiele osób odwiedzających te miejsce. Część prac na siebie musiał przejąć Okręgowy Związek Rugby, za co im dziękujemy. Obecnie czekamy na OBO 2019, nie znamy jeszcze wyników, ale mamy nadzieję, że się uda. Kiedy powstanie trybuna, wtedy będziemy robić następne kroki.

00:00 / 00:00

Jak zapowiadają włodarze i trenerzy zespołu – wyremontowany stadion przy ulicy Gietkowskiej ma być pierwszym krokiem w kierunku powrotu olsztyńskiego rugby do krajowej czołówki.

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w stadion, Przemysław Andrzejewski, Rugby Team Olsztyn, stadion rugby
„Budujemy stadion i drużynę”. Rugby Team Olsztyn podsumowuje sezon

Rugby Team Olsztyn z roku na rok osiąga w kraju coraz lepsze wyniki. - To był udany sezon - podsumowują zawodnicy i trenerzy. Wiele wskazuje na...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV