Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dachowanie przez kłótnię. Pijany pasażer zaciągnął hamulec ręczny i spowodował wypadek

Fot. fotolia.pl

Na drodze wyjazdowej z Ornety doszło do dachowania golfa – poinformowała policja i dodała, że powodem zdarzenia była kłótnia pasażera auta z kierująca pojazdem kobietą. Pasażer zaaferowany sporem w trakcie jazdy zaciągnął hamulec ręczny.

Oficer prasowa policji w Lidzbarku Warmińskim Monika Klepacka powiedziała, że golfem kierowała 51-letnia kobieta, a pasażerem, który się z nią kłócił był jej 40-letni partner. Mężczyzna był pijany, kierująca autem trzeźwa.

Gdy kobieta prowadziła samochód mężczyzna nagle zaciągnął hamulec ręczny. Auto wpadło w poślizg, kobiecie nie udało się opanować pojazdu. Wpadli do rowu i dachowali

– poinformowała policjantka. Dodała, że choć auto uległo znacznemu zniszczeniu, jadącym samochodem nic się nie stało.

Policjanci ukarali mężczyznę mandatem w wysokości 250 zł

– powiedziała Klepacka.

Policjanci ustalili, że jadąca golfem para kłóciła się od dłuższego czasu. Zanim mężczyzna niespodziewanie zaciągnął ręczny hamulec próbował wysiadać z jadącego pojazdu.

 

Autor: J. Kiewisz-Wojciechowska
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, golf, kierowca, kłótnia
W Dywitach koło Olsztyna samochód potrącił dwie nastolatki

Dwie 11-letnie dziewczynki zostały potrącone przez samochód osobowy w Dywitach na ulicy Spółdzielczej. Obie nastolatki są przytomnie. Dziewczynkami zajęli się lekarze pogotowia. Jak informuje dyżurny miasta,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV