Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 6 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Depresja powodem kłopotów Ryszarda Rynkowskiego

Ryszard Rynkowski. Fot. Ł. Węglewski

Depresja jest powodem agresywnego zachowania popularnego piosenkarza Ryszarda Rynkowskiego.

Stan depresji utrzymywał się od dłuższego czasu – powiedział Polskiemu Radiu Olsztyn Marek Dębski, który jest szefem zespołu Ryszarda Rynkowskiego. Dębski zwrócił uwagę na to, że depresja dotyka wielu artystów, u jednych ujawnia się to mocno, u innych znacznie słabiej. Edyta Bartosiewicz jest przykładem artystki, która przeszła tę chorobę i z powodzeniem z niej wyszła o czym sama mówi.

U Ryszarda depresja przebiegała spokojnie i dopiero teraz się nasiliła – dodał Marek Dębski.

00:00 / 00:00

W rozmowie z Polskim Radiem Olsztyn Marek Dębski powiedział, że pochodzący z Elbląga piosenkarz jest kolekcjonerem broni, ma na nią pozwolenie i kilka sztuk trzyma w domu.

00:00 / 00:00

W nocy z wtorku na środę (15/16 listopada) Ryszard Rynkowski został zatrzymany przez policję po tym, jak stał pijany przed swoim domem z bronią w ręku i groził samobójstwem. Policję wezwała żona artysty. Po negocjacjach piosenkarz uspokoił się i oddał pistolet. Został zatrzymany i przewieziony do izby wytrzeźwień. Stamtąd zabrano go do szpitala psychiatrycznego w Świeciu na badania, skąd już wyszedł.

 

(pod/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w depresja, choroba
Rośnie liczba chorych na kleszczowe zapalenie mózgu

O chorobach spowodowanych ukąszeniami kleszczy i roli pracodawców w ich zapobieganiu rozmawiali w Olecku specjaliści. W tym roku na Warmii i Mazurach liczba chorych na kleszczowe...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV