Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dlaczego mi to robisz?

Ptaki zerwały się z wrzaskiem. Uciekały z pola, które o tej porze roku było pozbawione roślinności. Szarobrunatne grudy ziemi, zamarznięte na kość, ciągnęły się po martwy horyzont. To tylko pozorny bezruch. Porozrzucane przedmioty i zastygłe ciało wciąż przypominały o nocnych wydarzeniach. Jaka siła roztrzaskała gitarę i bębny? Dlaczego gryf gitary basowej wciąż sterczał z wyrzutem w niebo? Porozrzucane białe zęby pianina przypominały poucinane palce. Twarzy leżącego już nie rozpoznasz. Za długo siedziały tu wrony.
Co za okropność! Spokojnie, to tylko poniedziałkowy kac nadciągnął w całej swej bezwzględności.

A może łyczka nowej muzyczki?

Baby It’s Cold Outside – Idina Menzel ft. Michael Buble – idą święta i wszyscy się cieszą. Dzieci nie mogą doczekać się prezentów, dziewczyny nowych chłopaków, a matki wymieniają baterie w swoich pilotach. Będzie tyle filmów do oglądania.

House Of Love – Robert Plant – Robcio odrzucił fortunę nie chcąc grać z Led Zeppelin. Woli grać swoją nową muzykę. Historia osądzi łaskawie.

ICE feat. Norbi – Lecę do Ciebie – czasami w stołówce jemy z Norbim zupę. Świat wokół nas kręci się jak na przyspieszonym filmie, a my chłonąc pomidorową, rozmawiamy o życiu i śmierci. Skąd jesteśmy i dokąd zmierzamy. Aż w końcu Pstryk!, świat zwalnia do właściwych obrotów. Czas na drugie.

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w muzyka, kac, NOWOŚCI
Niech płonie ogień

Takie mnie pragnienie uwiera, żeby całą tę muzykę, którą mam w głowie, na płytach i mptrójakch na stos złożyć i podpalić. Tańczyć wokół ogniska półnago, kolorowymi...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV