Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dlaczego warto pomagać?

Przekazanie darów prze Służbę więzienną

W czasie ostatniej audycji nasze studio odwiedził rzecznik prasowy dyrektora okręgowego Służby Więziennej w Olsztynie – major Jarosław Witek. Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Olsztynie przyłączył się bowiem do akcji Radia Olsztyn „Zima z pupilem”.

Z panem majorem porozmawialiśmy dlaczego warto pomagać oraz o tym, jaką rolę w procesie resocjalizacji odgrywają zwierzęta. Zapraszamy do wysłuchania audycji „Cztery łapy”.

Przekazanie darów prze Służbę więzienną

Przekazanie darów przez Służbę Więzienną

Posłuchaj audycji

00:00 / 00:00

ADOPCIAKI

Gofer

Gofer jest ślicznym psem, który zwraca uwagę swoją urodą. Na spacerach ładnie chodzi na smyczy. Chętnie uczestniczy w zabawach, psich sportach, potrzebuje ruchu i przestrzeni. Ze schroniska uwolnić go może jedynie ktoś, kto ma doświadczenie w wychowywaniu psów i kto będzie potrafił ułożyć psiaka, nauczyć go wielu rzeczy, pokazać co wolno, a czego nie. Nie powinien mieszkać w domu z dziećmi z uwagi na swoją żywiołowość i niesforność. Idealny byłby dla niego dom z ogrodem i opiekun, który poświeciłby trochę czasu na wychowanie.

Autor: M. Szczygło
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Służba Więzienna, Cztery łapy
Pies na służbie

W czasie ostatniej audycji "Cztery łapy" w studiu Radia Olsztyn pojawiła się młodszy aspirant Małgorzata Konopka z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie wraz z...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV