Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Do aresztu trafiło pięciu mężczyzn, którzy znęcali się nad swoimi rodzinami

Fot. fotolia.pl

Za znęcanie się nad rodzinami wszystkim grozi kara do 5 lat więzienia.

O tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące zadecydował Sąd Rejonowy w Iławie wobec 50-latka z Susza. Mieszkaniec Susza miał już założoną Niebieską Kartę i odsiedział wyrok za znęcanie się nad żoną – poinformowała aspirant Joanna Kwiatkowska z iławskiej policji.

Nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę podczas, której wyzywał żonę i groził jej śmiercią. Jak ustaliła policja 50-latek od dłuższego czasu znęcał się nad żoną psychicznie i fizycznie.

00:00 / 00:00

Również na 3 miesiące trafił do aresztu 53-latek z Zalewa, który od dłuższego czasu znęcał się nad żoną i dziećmi. W Lidzbarku Warmińskim policja zatrzymała 61-latka, który zaatakował żonę po tym, jak ta zabrała mu alkohol, który wcześniej pił z kolegą.

Z kolei w Białej Piskiej aresztowano dwóch braci w wieku 31 i 43 lat za znęcanie się nad rodzicami – poinformowała komisarz Anna Szypczyńska z piskiej policji.

Zatrzymani mężczyźni stosowali przemoc domową od ponad roku. Po alkoholu wszczynali awantury, podczas których wyzywali bliskich. Zdarzało się także, że zastraszali rodziców i grozili im śmiercią.

00:00 / 00:00

 

Autor: A.Socha
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w areszt, przemoc, rodzina, mąż
3 osoby tymczasowo aresztowane. Straż graniczna zabezpieczyła susz tytoniowy o wartości ponad 3 milionów złotych

Straż graniczna z Warmii i Mazur rozbiła grupę przestępczą zajmującą się produkcją i sprzedażą suszu tytoniowego. Ujawniony towar wart jest ponad 3 miliony 200 tysięcy złotych....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV