DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro

Dominik Smosarski: Nie składam broni

Po cichu marzę o Igrzyskach Olimpijskich – przyznał Dominik Smosarski. To nie był najlepszy lekkoatlety z AZS UWM Olsztyn.

Dominik Smosarski zdobył co prawda medal podczas Halowych Mistrzostw Polski, ale później plany pokrzyżowała mu kontuzja.

Został niedosyt, bo nie mogłem powalczyć o najważniejsze cele tego sezonu, czyli mistrzostwa Europy, ale nie składam broni. Walczę dalej. Na kolejny sezon są nowe plany. Zobaczymy, czas pokaże. […] W najbliższym czasie będziemy walczyć o to, żeby obronić tytuł Mistrza Polski. […] Bardziej realistycznie myślę o Mistrzostwach Europy seniorów i tak chciałbym powalczyć o finał.

00:00 / 00:00
Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Chmielewska

Więcej w AZS UWM Olsztyn
Siatkarscy juniorzy wracają na tarczy z MP

W Dębicy zakończył się finałowy turniej mistrzostw Polski juniorów, w którym ósme miejsce zajął AZS UWM Olsztyn. Akademicy przegrali w grupie z: AZS 2020 Częstochowa 1:3,...