DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro

Druga z rzędu porażka Stomilu Olsztyn. Biało-niebiescy ulegli w Suwałkach Wigrom 0:2

Wigry Suwałki pokonały Stomil Olsztyn 2:0 (2:0). Bramki zdobyli: Kamil Sabiłło w 32 minucie i Filip Karbowy w 44 minucie.

Żalu do sędziów nie krył po meczu trener olsztynian trener Kamil Kiereś, który podkreślał, że niektóre decyzje arbitrów były kontrowersyjne.

00:00 / 00:00

Żółta kartka
Wigry Suwałki: Adrian Karankiewicz, Bartosz Olszewski
Stomil Olsztyn: Łukasz Sołowiej, Janusz Bucholc, Marcin Stromecki, Remigiusz Szywacz.

Czerwona kartka
za drugą żółtą Łukasz Sołowiej (90) ze Stomilu Olsztyn.
Trener Stomilu Kamil Kiereś wyproszony przez sędziego na trybuny.

Spotkanie sędziował Łukasz Bednarek z Koszalina. Mecz obejrzało 600 widzów.

Stomil po sześciu rozegranych spotkaniach zajmuje 14. miejsce w tabeli, z dorobkiem 7 punktów. Liderem jest Raków Częstochowa, który dotychczas zgromadził 14 oczek.

Redakcja: B.Świerkowska za A. Dybcio

Więcej w piłka nożna, mecz, Stomil Olsztyn
Sandecja za silna dla Stomilu

Zwycięstwem gospodarzy zakończył się środowy mecz Sandecji Nowy Sącz ze Stomilem Olsztyn. Gola dla biało-czarnych w 72 minucie zdobył Dawid Szufryn. To był drugi mecz sądeczan...