Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Drużyna awansowała, trener Sokoła Ostróda stracił pracę. „To zaskoczenie nie tylko dla mnie”

Piotr Kołc nie jest już trenerem Sokoła Ostróda

Zmiana na stanowisku trenera Sokoła Ostróda tuż po awansie do drugiej ligi i argumentacja tej decyzji przez dyrektora sportowego klubu odbiła się szerokim echem w sportowym świecie.

Z funkcji odwołano grającego szkoleniowca Piotra Kołca. Jarosław Kotas tłumaczył między innymi, że „wyniki nie powalały na kolana”, a „praca Piotra Kołca jako samodzielnego trenera w silnej drugiej lidze byłaby pod dużym znakiem zapytania”.

Piotr Kołc komentuje dla Radia Olsztyn

Jest to dla mnie zaskoczenie, ale nie tylko dla mnie. Rozpętała się  cała burza (…) W butach trenerskich jestem od dawna (…) Zespół z Ostródy prowadziłem od początku i widać jaki wynik osiągnęliśmy (…) Jest mi po ludzku przykro, bo inaczej umawiałem się z działaczami (…) Gdyby nie moja osoba to Sokół nie miałby tego awansu. Sportowo obroniliśmy się i dziękuję piłkarzom (…) Za moją pracę odpowiadają nie najgorsze wyniki.

 

Autor: K.Piasecka
Fot. www.ostrodaflesz.pl
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Sokół Ostróda
Sokół Ostróda zmienia trenera. Jarosław Kotas komentuje decyzję zarządu

Zmiana na stanowisku trenera w Sokole Ostróda. Z drużyny, która w tym sezonie awansowała do drugiej ligi, odszedł grający trener Piotr Kołc. O przyczynach decyzji mówi...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV