DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro

Duma Warmii pokonana przez beniaminka Radomiaka Radom

Artur Siemaszko. Fot. Artur Szczepański

Mecz drugiej kolejki piłkarze pierwszoligowego Stomilu Olsztyn rozegrali na wyjeździe. W Radomiu zmierzyli się z miejscowym Radomiakiem. Niestety odnieśli porażkę – 1:2.

Dla Stomilu Olsztyn bramkę strzelił w 5. minucie Artur Siemaszko. Natomiast dla Radomia: Mateusz Michalski (14. minuta) i Patryk Mikita (88. minuta).

W Radomiu było blisko – uważa kapitan Stomilu Janusz Bucholc.

00:00 / 00:00

Strzelec zwycięskiej bramki dla Radomiaka – rezerwowy Patryk Mikita – krótko skomentował ten pojedynek.

Nie chciałem zawieść drużyny, mieliśmy trochę pecha – przyznał napastnik olsztynian, Artur Siemaszko.

Szkoleniowiec Radomiaka – Dariusz Banasik – dużo mówił o… dopingu.

Z kolei Piotr Zajączkowski zwracał uwagę: – Wydawało się, że podzielimy się punktami.

Żółte kartki
Radomiak Radom: Michał Kaput, Leandro, Damian Jakubik.
Stomil Olsztyn: Wiktor Biedrzycki, Janusz Bucholc, Wojciech Dziemidowicz, Ołeh Tarasenko, Bartłomiej Niedziela.

Autor: A. Lewandowski/M. Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska/A. Dybcio

Więcej w Stomil Olsztyn, Duma Warmii
Kolejny beniaminek na drodze Stomilu. „Duma Warmii” zmierzy się z Radomiakiem Radom

Po zupełnie nieudanej inauguracji rozgrywek, piłkarze Stomilu Olsztyn rozegrają kolejny mecz na wyjeździe. I kolejny z beniaminkiem. W drugiej kolejce Fortuna I ligi zmierzą się w...