Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Duże zmiany w Morlinach Ostróda. Cały skład do wymiany

Morliny Ostróda

Trzęsienie ziemi w Morlinach Ostróda. Trener się nie zmienia, ale zmienia się cały skład. Nie przedłużono kontraktów z Kanadyjczykiem Wang Zhenem, Czechem Dmitrijem Prokopcovem i Bartoszem Suchem.

Do drużyny ma dojść za to m.in. 18-letni Kacper Petaś, który dopiero zbiera doświadczenie w krajowej elicie. – Chcemy stawiać na swoich – przyznaje trener Morlin, Tomasz Krzeszewski:

Podjęliśmy decyzję, że zmieniamy całkowicie podejście do obecnej sytuacji. Musimy zacząć inwestować w naszą młodzież, postawimy na sport dzieci i młodzieży. Superliga, przy tak dużej liczbie startów wyglądała tak, że zagraniczni zawodnicy nie mieli czasu jak trenować w naszym klubie. Wielu z nich grało w swoich reprezentacjach. Wyglądało to trochę jak biuro podróży, zawodnicy dzień, dwa dni przed meczem przylatywali do nas, a następnie dzień lub dwa dni po meczu wylatywali. Wszystkie siły skupiliśmy na Superlidze, przez co zaniedbaliśmy szkolenie dzieci i młodzieży. Chcemy wychowywać zawodników z naszego miasta.

00:00 / 00:00

Ostateczne składy w superlidze tenisistów stołowych poznamy w połowie lipca.

 

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Tomasz Krzeszewski, zmiany, Morliny Ostróda
Zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej

Ważne informacje dla mieszkańców Olsztyna korzystających z komunikacji miejskiej. Jeden z operatorów kupił 10 nowych autobusów, wyposażonych m.in. w klimatyzację. Od dziś także nowości w rozkładzie...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV