Strona główna Radio Olsztyn
Olsztyn
DZIŚ: 6 °C pogoda dziś
IMIENINY: Gabrieli, Marka, Seweryna
EUR: 4.2295 CHF: 3.6211
USD: 3.4319 GBP: 4.8368
Logowanie
 

Dwa martwe psy znaleziono w workach na śmieci

W wakacje wielu właścicieli pozbywa się psów psy

Wakacje to zły okres dla zwierząt domowych. Nie ma tygodnia, by media nie donosiły o pozostawionych na pastwę losu pupilach, lub o zadawanych im torturach, czy śmieci. I tym razem w niedługich odstępach czasu na Warmii i Mazurach doszło do dwóch podobnych przypadków.

Kilka dni temu opinią publiczną wstrząsnął fakt znalezienia na śmietniku w Olsztynku martwego psa, zawiniętego w worek. Sprawą zajęła się straż miejska, ale dotąd nie udało się ustalić do kogo należało zwierzę. Wiadomo jedynie, że dzień wcześniej pies zginął potrącony przez samochód. Służby, które przyjęły zgłoszenie, po przyjechaniu na miejsce psa już nie znalazły. Za to następnego dnia w śmietniku przy ul. Mrągowiusza odkryto tego samego psa w worku na śmieci.

Z kolei na policję w Biskupcu zgłosił się właściciel psa, znalezionego w krzakach, także w worku na śmieci. Tłumaczył, że pies był chory i w nocy zdechł. Wtedy poprosił znajomego o pomoc. Ten zamiast zawieźć zwierzę do utylizacji, porzucił psa w worku na śmieci w krzakach. Tam odkryli go przypadkowi przechodnie. Teraz śledczy wyjaśniają całe zajście.

Posłuchaj relacji Doroty Grzymskiej.

00:00 / 00:00

Zwłoki psa znalezione w śmietniku

Autor: Dorota Grzymska
Redakcja: A.Socha

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Masło staje się coraz droższe. Z czego to wynika?

Klienci sklepów narzekają - kostka masła jeszcze niedawno kosztowała 4 złote, a teraz jest nawet o dwa złote droższa. Jak wskazują analitycy, ceny masła w ostatnich...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV