DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro

Dwa medale lekkoatletów podczas HMP

Zawodnik AZS UWM Olsztyn Karol Zalewski. Fot. Wikipedia

To był niezły weekend dla lekkoatletów z Warmii i Mazur startujących w Sopocie w Halowych Mistrzostwach Polski.

Karol Zalewski z AZS-u UWM Olsztyn zdobył w znakomitym stylu złoto na 200 metrów. Jego klubowy kolega – Kacper Kozłowski – stanął na trzecim stopniu podium w biegu na 400 metrów.

Forma Kacpra mogłaby być wyższa, gdyby nie kontuzja – podkreśla w rozmowie z Maćkiem Świniarskim trener obu zawodników – Zbigniew Ludwichowski.

00:00 / 00:00

Halowe Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce – Sopot 2014 (finały z udziałem reprezentantów Warmii i Mazur)

Karol Zalewski z nowym rekordem życiowym

Karol Zalewski wygrał bieg na 200 metrów podczas halowego mityngu lekkoatletycznego w Wiedniu. Sprinter AZS-u UWM Olsztyn ustanowił rekord życiowy wynikiem 20 sekund i 96 setnych....