Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dwa śmiertelne wypadki

Śmiertelny wypadek na trasie Młyńsko-Szczytno, zginął kierowca skutera. Fot. KWP

Dwa śmiertelne wypadki wydarzyły się dziś (30.10.) niedaleko Szczytna na drodze krajowej nr 53.

Około godziny 6.00 niedaleko Młyńska, 66-letniego motorowerzystę potrąciła ciężarówka, która za nim jechała. Mężczyzna zginął na miejscu. Ciężarówką kierował 23-latek. Był trzeźwy.

Z kolei przed 11 w Rozogach zderzyły się dwa samochody. Kierowca opla omegi wyprzedzał skodę i wtedy oba samochody zderzyły się. Zginęła 35-letnia pasażerka Opla, a 3 ranne osoby trafiły do szpitala.

Poważny wypadek był rano także na obwodnicy Mrągowa w ciągu drogi krajowej nr 59. W poślizg wpadł renault laguna i uderzył w przydrożną barierkę. Kobieta, która kierowała autem i 3 pasażerki zostały zabrane do szpitala. Chwilę później, 100 metrów dalej w barierę uderzyła alfa romeo. Na szczęście kierowcy, który jechał sam nic poważnego się nie stało.

Policjanci apelują o szczególną ostrożność na drogach – szczególnie rano gdy jezdnie są śliskie, przez co łatwo dochodzi do wypadków.

(wchr/as)

Kierujący iveco potrącił jadącego skuterem, fot. KWP

(wchr/as)

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pieśni pogrzebowe w audycji Raz na ludowo w niedzielę, po godz.7.10. Zaprasza Anna Minkiewicz-Zaremba

Co łączy Alinę Wróblewską, Janinę Giczewską i Krystynę Downarowicz? Obecne miejsce zamieszkania - Węgorzewo i kraj lat dziecinnych - Wileńszczyzna. Alina , Janina i Krystyna znają...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV