Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dwóch mężczyzn ukradło pieniądze na budowę stadionu rugby w Olsztynie. „Sprawcy muszą ponieść konsekwencje”

Fot. ocop.olsztyn.pl

„Tym razem również nie odpuścimy” – mówią olsztyńscy rugbyści. Chodzi o kolejną w ostatnim czasie kradzież puszki z pieniędzmi na budowę nowego stadionu rugby przy ul. Gietkowskiej.

W całym Olsztynie jest ich ponad 150. W połowie sierpnia złodzieje zabrali pieniądze ze sklepu przy ul. Mochnackiego. Po kilku dniach złapała ich policja. Tym razem puszka zginęła z lokalu gastronomicznego przy ulicy Pieniężnego. Ukradło ją dwóch mężczyzn. Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

To nasze wspólne dobro, nie możemy być okradani, a sprawcy muszą ponieść konsekwencje. Każdy może przyjść na stadion jako kibic, ale również potrenować. Robimy to wszystko społecznie, dlatego kradzież boli tym bardziej

– zapowiada Henryk Pach, prezes Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Rugby w Olsztynie.

00:00 / 00:00

Według wstępnych projektów stadion rugby ma kosztować kilka milionów złotych. Dodajmy, że jego ogrodzenie zostanie sfinansowane z ubiegłorocznego Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego.

 

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pieniądze, Olsztyn, kradzież, monitoring, Henryk Pach, puszka
Oszust podał się za pracownika „policji ochrony banków”. Mieszkanka Olsztyna straciła 25 tysięcy złotych

Olsztyńska policja szuka oszustów działających metodą „na policjanta”. Jedną z mieszkanek Olsztyna okradli, drugą próbowali okraść ze wszystkich oszczędności. Do jednej z mieszkanek Olsztyna zadzwonił mężczyzna,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV