Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dziecko wypadło z wózka pijanej matce

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu. Fot. KWP


W Rozogach  roczna dziewczynka wypadła z wózka prowadzonego przez pijaną matkę. 33-letnia kobieta miała ponad półtora promila alkoholu.

Jak ustalili interweniujący policjanci, nieodpowiedzialna matka opiekowała się trójką dzieci – poza rocznym niemowlęciem były to 10- i 11-latka. Ojciec w tym czasie był w pracy.

Wracając do domu z alkoholowej imprezy u koleżanki, kobieta prowadziła wózek, w którym wiozła roczną córeczkę. W pewnej chwili dziewczynka wypadła ze spacerówki.

Policjanci, którzy przyjechali do domu 33-latki, zauważyli u rocznego dziecka zaczerwienienie na głowie i otarcie skóry w okolicy lewego oka. Wezwany na miejsce lekarz postanowił o przewiezieniu dziecka do Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Pijana matka wyznała policjantom, że dziewczynka „wypadła z wózka, bo się wierciła”.

Teraz kobieta odpowie przed sądem za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty zdrowia. Sytuacją w rodzinie zajmie się również sąd rodzinny  oraz opieka społeczna.
Autor: PKarpiszen
Redakcja: ASocha

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Politycy ocenili wizytę prezydenta RP w Jezioranach. Posłuchaj audycji „My Wy Oni”

W audycji „My Wy Oni” rozmawialiśmy o wizycie prezydenta Andrzeja Dudy w Jezioranach, prezydenckich propozycjach ustaw o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa, a także o...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV