Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Najlepszy policjant drogówki jest z Bartoszyc

WOlsztynie rozstrzygnięto wojewódzki konkurs „Policjant ruchu drogowego 2015”, fot. KWP

Sierżant sztabowy Piotr Bajno z Komendy Powiatowej w Bartoszycach to najlepszy funkcjonariusz drogówki na Warmii i Mazurach.

Dziś (6.05.) w Olsztynie rozstrzygnięto wojewódzki konkurs „Policjant ruchu drogowego 2015”. W zawodach uczestniczyło 19. funkcjonariuszy drogówki ze wszystkich komend powiatowych w regionie.

Dwóch zwycięzców: sierżant sztabowy Piotr Bajno z Komendy Powiatowej w Bartoszycach i aspirant Jan Boncal z Komendy Powiatowej w Braniewie reprezentować będą nasze województwo w ogólnopolskim konkursie „Policjant ruchu drogowego 2015”.

Zawodnicy zmierzyli się w 4 dyscyplinach: strzelaniu, udzielaniu pierwszej pomocy, jeździe motocyklem i radiowozem, a ostatnim etapem był test z wiedzy o przepisach ruchu drogowego. Policjanci oprócz pucharów i dyplomów otrzymali nagrody pieniężne, ufundowane przez komendanta wojewódzkiego.

Ogólnopolski konkurs „Policjant ruchu drogowego 2015” odbędzie się za miesiąc w Krakowie.

Posłuchaj relacji

00:00 / 00:00

(d.grzym/as)

Jedna z konkurencji konkursu „Policjant ruchu drogowego 2015”. Fot. KWP

19 reprezentantów komend powiatowych na Warmii i Mazurach walczy o tytuł Policjanta Ruchu Drogowego 2015. Fot. D. Grzymska

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja
Kolejne zgłoszenie o pobiciu przez olsztyńskich policjantów

Do prokuratury zgłosiła się kobieta, która twierdzi, że została pobita podczas zatrzymania przez patrol policji. Miało do tego dojść w połowie marca tego roku. Prokurator Zbigniew...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV