Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 21 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Efektowne zwycięstwo Kram Startu Elbląg

fot. Anna Dembińska

20. kolejka PGNiG Superligi piłkarek ręcznych okazała się bardzo udana dla szczypiornistek Kram Startu Elbląg.

Podopieczne trenera Andrzeja Niewrzawy pokonały przed własną publicznością ostatnią w tabeli Olimpię – Beskid Nowy Sącz 31:22 (14:7) i mają na koncie 30 punktów. To oznacza, że niezależnie od innych spotkań w tej serii utrzymają miejsce w czołowej czwórce. Mając w perspektywie oprócz spotkań ligowych, także gry w europejskich rozgrywkach Challenge CUP, trener Startu Andrzej Niewrzawa grał całym składem, dając odpocząć podstawowym zawodniczkom.

00:00 / 00:00

Prowadząca zespół Olimpii Beskid Nowy Sącz trener Lucyna Zygmunt, chwaliła swoje zawodniczki za dobrą postawę w niektórych fragmentach gry, a przyczyny wysokiej porażki doszukiwała się w zmęczeniu zespołu podróżą do Elbląga.

00:00 / 00:00

Najwięcej bramek dla Startu zdobyły: Sylwia Lisewska – 9 i po 4 gole – Magda Balsam, Aleksandra Stokłosa, Ewa Andrzejewska. Dla Olimpii najwięcej bramek strzeliły: Marta Rosińska – 8, Agnieszka Leśniak – 5 i Tamara Smbatian – 4.

 

(msw/bsc)

fot. Anna Dembińska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sport, piłka
Dekorglass Działdowo walczy o elitarną ligę mistrzów

Liga Mistrzów w przyszłym sezonie najprawdopodobniej zagości w... Działdowie. Nie chodzi wprawdzie o ligę piłkarską , ale o tenis stołowy mężczyzn. Mimo to jest się czym...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV