Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

EKO z optymizmem patrzy na wynik wyborów

Konferencja wyborcza przedstawicieli Elbląskiego Komitetu Obywatelskiego

Cezary Balbuza – kandydat na prezydenta Elbląga z Elbląskiego Komitetu Obywatelskiego, skrytykował sondaże instytutu Homo Homini i Marcina Palade.

Oba dają mu nie więcej niż 3 procent poparcia. Są to niewiarygodne sondaże – komentuje Cezary Balbuza i dodaje, że liczy na lepszy wynik.

00:00 / 00:00

Politycy Elbląskiego Komitetu Obywatelskiego (EKO) przekonują, że ich optymizm przedwyborczy jest uzasadniony. W Elblągu rośnie poparcie dla obywatelskich komitetów przekonuje kandydat na radnego Paweł Nieczuja-Ostrowski.

Hasło Elbląskiego Komitetu Obywatelskiego w tych wyborach samorządowych brzmi Uwierzmy w Elbląg. Komitet wystawił 50 kandydatów na radnych.

Oprócz Cezarego Balbuzy, o stanowisko prezydenta Elbląga ubiegają się także Robert Grabowski z Komitetu Elblążanie Razem, Adrian Meger Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikkego, Janusz Nowak z SLD Lewica Razem, Edmund Szwed z Komitetu Obywatelski Elbląg, obecny prezydent miasta Jerzy Wilk z PiS i Witold Wróblewski z własnego komitetu, popierany także przez PO i PSL. (azyl/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, Cezary Balbuza, wybory samorządowe, eko, elblaski komitet obywatelski
Debata kandydatów na prezydenta Elbląga

Przedostatnią debatę kandydatów Radio Olsztyn zorganizowano w Elblągu, gdzie o fotel prezydenta miasta ubiega się siedmiu kandydatów. W sali konferencyjnej Biblioteki Publicznej w Elblągu spotkali się...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV