Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -7 °C pogoda dziś
JUTRO: -8 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ekspresowe przenosiny z Elbląga do Radomia

Damian Szuprytowski jeszcze w barwach Olimpii. Fot. www.zksolimpia.pl

Damian Szuprytowski odchodzi z Olimpii Elbląg. Od poniedziałku pomocnik będzie reprezentować barwy innego II-ligowca – Radomiaka Radom.

Szuprytowski jesienią był najskuteczniejszym zawodnikiem w elbląskim zespole, zapisując na swoim koncie 8 bramek. Zawodnik przenosi się do 4. obecnie drużyny II ligi. Adam Boros, szkoleniowiec Olimpii, spodziewał się, że może stracić swojego najlepszego piłkarza. Jednocześnie podkreśla, że klub nie planuje na razie jakichś spektakularnych ruchów transferowych.

Jest to całkiem normalna sytuacja. (…) Damian miał znakomitą – nawet nie rundę – ale rok, od czasu, kiedy razem pracowaliśmy.

– mówi elbląski szkoleniowiec.

Posłuchaj całej wypowiedzi

Obecnie na testach w Elblągu przebywają: Cezary Nowiński z GKS Wikielec oraz gruziński bramkarz Jagiellonii Białystok Luka Gugeshashvili. Niewykluczone, że 19-latek występujący w gruzińskiej reprezentacji U-19 zostanie wypożyczony z Jagiellonii do końca sezonu. Z pierwszym zespołem trenują juniorzy Olimpii i wszystko wskazuje na to, że to któryś z młodych zawodników uzupełni kadrę. Adam Boros przyglądać się im będzie w meczach kontrolnych. Pierwszy sparing już w tę sobotę. Olimpia zagra w Elblągu z czwartoligową Cartusią Kartuzy.

J. Żukowski / M.Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Olimpia Elbląg, Adam Boros
Tor dla łyżwiarzy i klub dla piłkarzy. Elbląg stawia na sport

W Elblągu oddane zostały dwa obiekty sportowe - sztucznie mrożony tor łyżwiarsko-wrotkarki i zmodernizowany budynek klubowy Olimpii, który służy piłkarzom i łyżwiarzom. Oba są nowoczesne i...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV