Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Elbląska policja szuka chętnych do podjęcia służby. „To doroczne uzupełnienie naszej formacji”

Fot. fotolia.com

Komenda Miejska Policji w Elblągu ma szesnaście wolnych etatów i szuka chętnych do podjęcia służby. Aby złożyć dokumenty, nie trzeba już jechać do Olsztyna. Można to zrobić w elbląskiej komendzie – w Wydziale Kadr i Szkolenia.

To doroczne uzupełnienie naszej formacji – informuje komisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy elbląskiej policji. O przyjęcie do służby mogą starać się osoby z obywatelstwem polskim,  spełniające kilka warunków, m.in nie mogą być skazane prawomocnym wyrokiem, posiadające co najmniej średnie wykształcenie oraz zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych.

Dodajmy, osoby zainteresowane  mogą odwiedzić Komendę Miejską w Elblągu i tam na miejscu dowiedzieć się wszystkiego. Osoby ubiegające się o przyjęcie do służby w policji są oceniane  systemem punktowym, m.in. za testy wiedzy, sprawności fizycznej i psychicznej oraz poziom wykształcenia i dodatkowe umiejętności.

Dokładne informacje dotyczące kwalifikacji i wymogów dostępne są na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Posłuchaj relacji Miry Stankiewicz

 

Autor: M. Stankiewicz
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, policja, Komenda Miejska Policji w Elblągu
Nawet godzinne kolejki po bilety na elbląskim Dworcu. Powód? Czynna jest tylko jedna kasa

Trzeba sporo cierpliwości i zapobiegliwości, żeby kupić bilet kolejowy na Dworcu PKP w Elblągu. Czynna jest tylko jedna kasa, w kolejce do okienka trzeba postać nawet...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV