Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Elbląski park wodny Dolinka znów gotowy na przyjęcie pływaków

Fot. CRW Dolinka / Facebook

Elbląskie Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka jest gotowe do przyjęcia pływaków. Baseny będą otwarte tak jak poprzednio, ale jednorazowo może tam przebywać o połowę mniej osób niż zwykle.

To będzie maksymalnie 108 osób – wyjaśnia Natalia Szrama z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Na stronie internetowej Dolinki jest licznik przebywających tam osób, warto przed wybraniem się pływanie sprawdzić czy uda się wejść. Trzeba też liczyć się z koniecznymi obostrzeniami, to będzie też warunek wpuszczenia chętnych do obiektu. To nie tylko obowiązkowa dezynfekcja rąk, ale też obowiązek noszenia maseczek przed i po wyjściu z wody, a także utrzymanie bezpiecznej odległości.

Na basenie sportowym będą mogły jednocześnie pływać tylko 4 osoby na torze, razem 32. Centrum Rekreacji Wodna Dolinka rusza w sobotę od godziny 6. Bezpieczeństwa pilnować będzie ekipa ratowników wzmocniona pracownikami MOSiR-u, którzy będą sprawdzać stosowanie się do zaleceń sanitarnych.

Od soboty otwarta będzie także olsztyńska Aquasfera. Informowaliśmy o tym TUTAJ.

 

Autor: M. Stankiewicz
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg
Kierowcy w Elblągu muszą uzbroić się w cierpliwość. Przedłuża się remont ulicy Rybackiej

Przedłuża się remont ulicy Rybackiej na Starym Mieście w Elblągu. Miała być gotowa już w maju, ale trzeba jeszcze poczekać na techniczny odbiór inwestycji. Przebudowa kosztowała...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV