DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 9 °C pogoda jutro

Elblążanka Sandra Kruk zdobyła brązowy medal bokserskich mistrzostw Europy!

Sandra Kruk. Fot. FB zawodniczki

Choć zdobyła brązowy medal, czuje niedosyt. Pięściarka Sandra Kruk znalazła się na najniższym stopniu podium zakończonych w hiszpańskim Alcobendas mistrzostw Europy  w boksie po półfinałowej porażce z Włoszką Irmą Testą.

W 1/8 finału reprezentantka Warmii i Mazur wygrała jednogłośnie na punkty – 5:0 – z wicemistrzynią Europy – Darią Abramową z Rosji. W ćwierćfinale Polka pokonała mistrzynię Białorusi – Helenę Bruyevich po bardzo zaciętej walce 3:2.

Niestety impreza dla Kruk zakończyła się na półfinale i minimalnej przegranej na punkty z Włoszką Irme Testą. Elblążanka i jednocześnie żołnierz Wojska Polskiego, na co dzień służąca w 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej w Olsztynie przyznaje, że brązowy medal europejskiego czempionatu to niedosyt.

00:00 / 00:00

Światowe Igrzyska Wojskowe rozegrane zostaną w Chinach.

Sandra Kruk zdobyła brązowy medal Mistrzostw Europy w boksie. Fot. FB zawodniczki

Autor: P.Świniarski
Redakcja: Ł.Węglewski

Więcej w boks, Mistrzostwa Europy
Najwyższe miejsce Polaków w historii. W Starych Jabłonkach zakończyły się mistrzostwa Europy w plażowej piłce ręcznej

7. miejsce męskiej i 12. żeńskiej reprezentacji - to wyniki Polaków na mistrzostwach Europy w plażowej piłce ręcznej w Starych Jabłonkach. Mistrzostwa zdominowała Dania, która zdobyła...