Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ełccy sportowcy otrzymali nagrody

Pływak Mateusz Kasztelan. Fot. Małgorzata Zbrożek

Prezydent Ełku wręczył dzisiaj stypendia i nagrody sportowe. W tym roku przeznaczono na ten cel prawie 140 tysięcy złotych.

Stypendia w wysokości od 250 do 300 złotych otrzymali zawodnicy klubu piłkarskiego Płomień Ełk oraz 5 innych sportowców. Wśród wyróżnionych znalazł się Mistrz Polski Juniorów pływak Mateusz Kasztelan. Mateusz otrzymał stypendium po raz pierwszy. Nie wystarczy ono na zakup sprzęt, ale na pewno pomoże w pracy.

Nagrodzony trener Remigiusz Krasiński (pierwszy z prawej). Fot. Małgorzata Zbrożek

Nagrody otrzymało dwóch sportowców i dwóch trenerów. Jednym z nich jest Remigiusz Krasiński, brązowy medalista podczas mistrzostw świata w Karate Kyokushin w Osace, obecnie trener ełckiej młodzieży. Nagrodę otrzymał za organizację turnieju kwalifikacyjnego do Mistrzostw Europy, podczas których ełccy zawodnicy osiągnęli sukcesy indywidualne i grupowe. Wśród nagrodach znalazł się trener ełckich pływaków Igor Makal oraz mistrz świata w Viet Vo-Dao Adama Jankowski. (mzbroż/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sport, Ełk
Czy Jan Paweł II zostanie patronem Ełku?

Ponad 4 tysiące mieszkańców mazurskiego Ełku podpisało się pod petycją o ustanowienie papieża Jana Pawła II oficjalnym patronem tego miasta. Według działaczy stowarzyszeń katolickich apel do...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV