DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro

Falstart Stomilu w Bełchatowie! Biało-niebiescy przegrywają na inauguracji Fortuna 1. Ligi

Falstart Stomil-u Olsztyn w nowym sezonie Fortuna 1. ligi. Biało – niebiescy przegrali na wyjeździe z GKS-em Bełchatów 0:3 (0:2).

Bramki: Artur Golański (9 minuta), Przemysław Zdybowicz (44 minuta), Krzysztof Wołkowicz (56 minuta). Trener Piotr Zajączkowski nie ukrywał, że drużyna zagrała po prostu źle.

00:00 / 00:00

Artur Derbin, szkoleniowiec GKS-u gratulował swoim podopiecznym znakomitego otwarcia. To tym cenniejsze, że jego zespół jest przecież beniaminkiem rozgrywek.

W 61. minucie czerwoną kartkę dostał obrońca Stomilu – Czech Lukas Kubań. – Pan sędzia zdecydował tak, jak zdecydował. Mój pierwszy faul na boisku i od razu czerwona. Aż tak agresywnie chyba nie szedłem.

Graliśmy słabo i trzeba to sobie powiedzieć. Nie załamujemy się, to jest pierwsze spotkanie – skomentował kapitan Stomilu, Janusz Bucholc.

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska

Więcej w Stomil Olsztyn, GKS Bełchatów
Emocje na start! Rusza pierwsza liga piłki nożnej. Jak w tym sezonie spisze się Stomil?

Miesiąc przygotowań, dwa wyjazdowe obozy przygotowawcze i dziewięć sparingów. Biało-niebiescy zaczynają sezon I ligi. Na inaugurację rozgrywek zagrają w Bełchatowie z tamtejszym GKSem. Pierwszy gwizdek na...