Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Firma z Nowego Miasta Lubawskiego wśród laureatów konkursu Teraz Polska

W jubileuszowej 30. edycji konkursu Teraz Polska przedsiębiorstwo Jawor-Parkiet z Nowego Miasta Lubawskiego zostało docenione za serię dwuwarstwowych podłóg drewnianych.

Kapituła wyróżniła w tym roku 16 produktów, 9 usług i jedno innowacyjne rozwiązanie. Uroczysta gala odbyła się w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

Przewodniczący Kapituły Godła Teraz Polska profesor Michał Kleiber powiedział, że 3/4 polskich konsumentów identyfikuje symbol „Teraz Polska”, którym mogą się posługiwać laureaci, jako znak najwyższej jakości. Podkreślał, że w trudnych czasach wychodzenia z pandemii koronawirusa, musimy wspierać polską przedsiębiorczość.

Godłem Teraz Polska nagrodzono między innymi przedstawicieli sektorów budowlanego, kosmetycznego, farmaceutycznego i spożywczego. Po raz pierwszy przyznano nagrodę firmie oferującej usługi w zakresie energii odnawialnej.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego. Odbywa się on pod honorowym patronatem prezydenta Andrzeja Dudy. Patronem medialnym konkursu jest Polskie Radio.

Statuetkę odebrali prezes firmy Jawor-Parkiet Antoni Jan Gawiński i dyrektor handlowy Grzegorz Sadowski

Autor: K.Kantor
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w film, gospodarka, Nowe Miasto Lubawskie, video, Teraz Polska
Spotkanie on-line z Łukaszem Staniszewskim. Obejrzyj transmisję

Zapraszamy na spotkanie on-line z naszym redakcyjnym kolegą, Łukaszem Staniszewskim, który w ramach cyklu Na własne uszy, wystąpi w studiu im. Budki Suflera w Radiu Lublin....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV