Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 29 °C pogoda dziś
JUTRO: 28 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Flaga wykonana przez olsztyńskich kibiców jest w Katalonii

flaga FC Barcelona wykonana przez olsztyńskich kibiców na mecz Lechia Gdańsk – FC Barcelona

O olsztyńskich kibicach wie już cały piłkarski świat! To dzięki olbrzymiej fladze, jaką przygotowali na lipcowy mecz towarzyski w Gdańsku pomiędzy miejscową Lechią a FC Barceloną.

Film o tworzeniu płótna mającego wymiary 75 na 30 metrów ma być teraz promowany m.in. przez klub z Katalonii. Wyjątkową flagę z podobiznami najsłynniejszych piłkarzy Barcelony zaprojektował i przygotował niesłyszący grafik komputerowy z Olsztyna – Maciej Gryko. Jak mówi – bez pomocy kilkunastu przyjaciół, byłoby to jednak niemożliwe:

00:00 / 00:00

Jednym z architektów projektu był kolejny olsztynianin – Adrian Frydrych, który cieszy się, że flagę dostrzegli nie tylko piłkarze i kibice Barcy, ale również światowe media:

00:00 / 00:00

Gigantyczna flaga stworzona w Olsztynie razem z przedstawicielami oficjalnego Fan Clubu „Barca Polska” jest już w stolicy Katalonii, gdzie być może zostanie nawet rozwinięta tuż przed jednym z meczów Mistrza Hiszpanii. (M.Świniarski/as)

RELACJA MACIEJA ŚWINIARSKIEGO:

00:00 / 00:00

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kibice
Dobra wiadomość dla kibiców OKS Stomil

Władze Stomilu Olsztyn doszły do porozumienia z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji i po roku przerwy, w rundzie wiosennej I ligi, kibice drużyn przyjezdnych znów będą mogli...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV