Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Franc Maurer powraca w zwiastunie „Psy 3”!

Plakat z filmu Psy 3

W sieci pojawił się zwiastun trzeciej odsłony kultowego filmu Pasikowskiego.

Po 25 latach ponownie krzyżują się drogi Franza Maurera (Bogusław Linda), Waldka Morawca (Cezary Pazura) i Radosława Wolfa (Artur Żmijewski). To nie wszyscy bohaterowie, którzy powrócą w obsadzie filmu „Psy 3. W imię zasad” – Edward Linde-Lubaszenko raz jeszcze wcieli się w postać kapitana Tadeusza Stopczyka!  W najnowszej części „Psów” nie zabraknie również nowych bohaterów – do legendarnej obsady dołączają też Arkadiusz Jakubik i Eryk Lubos. Do tego zobaczymy Marcina Dorocińskiego, Sebastiana Fabijańskiego i Jana Frycza.

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent  hitu „Psy II: Ostatnia krew”. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki („Drogówka”).

Psy 3. W imię zasad” – w kinach od 17 stycznia 2020 roku.

 

Ł.A/mat. prasowe

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Publiczne przedszkola pobierają dodatkowe opłaty za zajęcia poza programem. Co na to Kuratorium Oświaty?

Czy publiczne przedszkola mogą pobierać dodatkowe opłaty za zajęcia prowadzone poza programem? Niektórym rodzicom przedszkolaków się to nie podoba i w efekcie część przedszkoli zrezygnowała z...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV