DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro

Futboliści amerykańscy AZS Olsztyn Lakers wciąż walczą o play-offy

Futboliści amerykańscy AZS Olsztyn Lakers. Fot. K. Piasecka

W niedzielę 14 maja futboliści amerykańscy AZS Olsztyn Lakers wygrali u siebie z Rhinos Wyszków 49:47.

Żeby być pewnymi awansu musieli mieć jednak siedem punktów przewagi. Wynik spotkania rozstrzygnął się w ostatnich minutach czwartej kwarty. Mówi Piotr Gołacki z formacji ataku Lakersów.

00:00 / 00:00

Atakujący Jeziorowców Krzysztof Mrówka zdobył w niedzielnym meczu cztery przyłożenia. Jak podkreślił, każdy mecz z Rhinos to dreszczowiec i nerwy pod koniec spotkania.

Jakub Kazula z formacji obrony Rhinos Wyszków twierdzi, że olsztyńska drużyna nie zaskoczyła swoją grą.

W najbliższą sobotę 20 maja Lakersi zagrają na wyjeździe z Archers Bydgoszcz.

(KPiasecka/BSChromy)

Więcej w sport, futbol amerykańki
Porażka tenisistów Morlin Ostróda w Jarosławiu

Tenisiści stołowi Morlin Ostróda przegrali w Jarosławiu z miejscowym Kolpingiem 2:3. Mecz mógł zakończyć się już po trzech meczach, bo pierwsze dwie partie zawodnicy z Ostródy...