Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Grono Kobiet Sukcesu powiększyło się o 10 pań

Po raz szesnasty w Olsztynie na uroczystej gali uhonorowanych zostało 10 kobiet Sukcesu.

Do złotej dziesiątki dostają się te panie, których działalność jest doceniana przez środowisko, w którym żyją i pracują – mówi Ewa Domaradzka-Ziarek z Międzynarodowego Forum Kobiet.

00:00 / 00:00

Hanna Skrobotun, prezes elbląskiego klastra turystycznego która dostała się do złotej dziesiątki tak definiuje pojęcie kobiety sukcesu.

00:00 / 00:00

Wśród Kobiet Sukcesu znalazły się m.in. lekarki, społeczniczki, czy bizneswoman. Na liście tegorocznych laureatek znalazły się również: dr Jadwiga Snarska, Katarzyna Donimirska, Agnieszka Pucer, Wioletta Sokół, Anna Stawarczyk, Jolanta Iwanicka, Agata Dowhań, Anna Zapaśnik Baron i Joanna Marjańska – Książszczak.

Inicjatywa honorowania wyjątkowych pań z całego regionu narodziła się w Radiu Olsztyn.

Kandydatki zgłaszane są przez regionalne media oraz organizacje społeczne i samorządy. Najczęściej są to bohaterki dziennikarskich publikacji oraz kobiety, które wyróżniały się w rozmaitych dziedzinach.

Złotą Dziesiątkę, a spośród niej Kobietę Sukcesu, wyłania kapituła. Od początku przedsięwzięcia tytuł Kobiety Sukcesu otrzymało już ponad 130 kobiet. (tek/łw)

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Slider, kobieta sukcesu
Uhonorowano Liderów Bezpieczeństwa

Uhonorowano olsztyńskich Liderów Bezpieczeństwa za 2013 rok. Tak w stolicy Warmii i Mazur obchodzony jest Światowy Dzień Obrony Cywilnej. To święto instytucji i osób na co...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV