Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Gala warmińsko – mazurskiego PZMot. Jaki będzie rok 2018?

 

Gala PZMot w Olsztynie. Fot. M.Świniarski

Udany sportowo, ale pełen wyzwań i niepewności pod względem finansowym – tak w skrócie wyglądał rok 2017 w warmińsko – mazurskim motorsporcie. Zawodnicy, zawodniczki oraz działacze, spotkali się na tradycyjnej gali.

Była okazja do rozmów i wspomnień – cieszył się Marcin Szanter z olsztyńskiego Motoklubu. Jego zdaniem, powtarzają się podobne wyzwania w przypadku większości zawodników i zawodniczek. Chodzi o uzbieranie budżetu gwarantującego start w zaplanowanym cyklu imprez.

Każdy sezon przynosi ciekawe rozwiązania. Wiadomo, że to kosztowny sport, dlatego często mówi się o przetrwaniu. Mam nadzieję, że niedługo będziemy cieszyli się nie z sukcesów przy zbieraniu budżetu, a sukcesów związanych z dojeżdżaniem do mety.

– powiedział Marcin Szanter.

Znakomity sezon ma za sobą motocrossowiec olsztyńskiego Motoklubu – Cezary Lewko. Jak mówi – on na razie o budżet się nie martwi i może się skupić na obronie tytułu mistrza Polski oraz startach za granicą.

Cezary Lewko podczas gali PZMot w Olsztynie. Fot. M.Świniarski

Gala PZMot w Olsztynie. Fot. M.Świniarski

M.Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Marcin Szanter, pzmot
Andrzej Witkowski, Prezes PZMot: na Mazurach bezpieczeństwo priorytetem organizatorów

    Zapewnienie bezpieczeństwa zarówno kibiców jak i zawodników jest priorytetem organizatorów 74. Rajdu Polski, ósmej rundy mistrzostw świata - zapewnia prezes Polskiego Związku Motorowego Andrzej...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV