Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Garbarnia Kraków kolejnym rywalem Olimpii Elbląg. „Nie ma mowy o lekceważeniu rywala”

www.olimpia.elblag.com.pl

Piłkarze drugoligowej Olimpii Elbląg już zapomnieli o wpadce w Legionowie gdzie stracili punkty z teoretycznie „łatwym” do ogrania przeciwnikiem. Elblążanie w najbliższą sobotę zmierzą się na własnym obiekcie z Garbarnią Kraków.

Po 16 kolejkach Olimpia plasuje się na 5. miejscu z dorobkiem 29 punktów, a Garbarnia zajmuje 10. lokatę i zdobyła do tej pory osiem „oczek” mniej. Na papierze Olimpia wydaje się być faworytem spotkania, ale II liga jest nieprzewidywalna i podopieczni Adama Noconia przyznają, że żadnego rywala nie lekceważą.

Podkreśla to kapitan zespołu, Tomasz Lewandowski.

00:00 / 00:00

Olimpia do sobotniego pojedynku przystąpi praktycznie w najmocniejszym składzie. Pierwszy gwizdek na stadionie miejskim w Elblągu o godzinie 18:00. To będzie ostatni mecz rundy jesiennej w II lidze, ale nie ostatni ligowy mecz w tym roku. Awansem drugoligowcy rozegrają w listopadzie jeszcze trzy kolejki rundy wiosennej.

 

Autor: J. Żukowski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Olimpia Elbląg
Olimpia Elbląg bez szans w starciu z ekstraklasowym Rakowem

Olimpia Elbląg przegrała u siebie z Rakowem Częstochowa 0:4 w 1/16 Pucharu Polski. Elblążanie po pierwszych 45 minutach przegrywali 0:2 - dwukrotnie bramkarza gospodarzy pokonał Felicio...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV