DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 8 °C pogoda jutro

„Gdy straciły przewagę, zaczęły im się trząść ręce”. Piłkarki Startu nie dały rady rywalkom z Jarosławia

Mecz Start Elbląg – JKS Jarosław. Fot. Anna Dembińska

Start Elbląg rundę wiosenną rozpoczął od bolesnej porażki z JKS Jarosław 28:33.

Do przerwy mecz był bardzo wyrównany. Na tablicy najczęściej był remis. Po przerwie elblążanki zaczęły lepiej bronić i w 51 minucie prowadziły 27:23. W końcówce gra Startu kompletnie się posypała. Gospodynie rzuciły 1 bramkę, tracąc aż 10. Trener Startu Andrzej Niewrzawa był niepocieszony.

00:00 / 00:00

Dla gości 14 bramek zdobyła była skrzydłowa Startu Magda Balsam. Za tydzień Start zagra na wyjeździe z SPR Gminy Kobierzyce.

Więcej w Piłka ręczna, sport
Szlifują talenty i szukają mistrzów. Do Elbląga przyjechało ponad tysiąc judoków z Polski i zagranicy

Ponad tysiąc judoków z Polski, Rosji, Czech i Litwy bierze udział w 9. edycji Judo Camp w Elblągu. To trzydniowy, bardzo intensywny cykl szkoleniowy dla młodych...