Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Gimnastyczki SMS-u liczą na medal

Gimnastyczki SMS-u Olsztyn sprawdziły formę w Turnieju Młodości. Najlepiej w klasie II – czyli wśród juniorek młodszych – zaprezentowała się Monika Wiśniewska. W wieloboju zajęła trzecie miejsce. Razem z koleżankami, które również wystartowały w Krakowie, przygotowuje się teraz do startu w Drużynowych Mistrzostwach Polski, które zostaną rozegrane w ten weekend w Zabrzu.

– Będziemy walczyć o pierwsze miejsce. Wszystkie trzymamy kciuki za siebie, bo w tych zmaganiach liczy się każdy punkt – zapewnia Monika Wiśniewska.

00:00 / 00:00

Drużynowe Mistrzostwa Polski zaraz po Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży są najważniejszymi zawodami dla gimnastyczek w tej grupie wiekowej – mówi trenerka SMS-u Olsztyn Katarzyna Jaresko. – Nie ukrywam, że widać stres u dziewczyn. My trenerzy też inaczej do tego podchodzimy. To już nie jest sprawdzian, tylko główny start i one muszą być już dojrzałe jako zawodniczki.

00:00 / 00:00

W Zabrzu wystartują Monika Wiśniewska, Anna Hucało, Agata Bułło, Amelia Borko i Wiktoria Rajchert. Natomiast 18. i 19. listopada w Olsztynie zostaną rozegrane Drużynowe Mistrzostwa Polski klasy II elite oraz mistrzowskiej.Będzie można więc zobaczyć na przyrządach najlepsze seniorki w kraju.

 

(kos/ls)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sport, gimnastyka, SMS, Katarzyna Jaresko
Do wtorku poznamy nowy termin meczu Stomilu z MKS Kluczbork

Mieli grać, ale przegrali z... pogodą. Sobotni mecz Stomilu Olsztyn z MKS Kluczbork został przełożony z powodu obfitych opadów deszczu. Mecz 14. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV