DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro

Górnik Łęczna za silny dla Olimpii Elbląg

Drugoligowa Olimpia Elbląg nie dała rady obecnemu liderowi tabeli – na wyjeździe – przegrała z Górnikiem Łęczna 0:1. To był debiut nowego trenera żółto-biało-niebieskich Łukasza Kowalskiego.

Rozstrzygająca bramka padła w doliczonym czasie pierwszej połowy. Mocnym uderzeniem z osiemnastu metrów bramkarza Olimpii, Pawła Rutkowskiego zaskoczył Igor Korczakowski.

Olimpia była bliska wyrównania w 74 minucie, ale gospodarzy od straty gola po strzale Sebastiana Milanowskiego uchronił słupek.

Grę Górnika komplementował kapitan Olimpii Tomasz Lewandowski

00:00 / 00:00

Do zakończenia sezonu II ligi pozostały cztery kolejki. Olimpia Elbląg z dorobkiem 47miu punktów nadal zajmuje czwarte miejsce w tabeli.