DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro

Grad medali olsztyńskich taekwondoków

Młodzi tekwondocy walczą o medale w Olsztynie. W hali Urania zakończył się pierwszy dzień Międzynarodowego Pucharu Polski Kadetów i Juniorów Olsztyn Cup 2016.

Zawodnicy i zawodniczki ze stolicy Warmii i Mazur z klubów Start Olsztyn i AZS UWM Olsztyn zdobyli w sumie 28 medali – 16 razy stanęli na najwyższym stopniu podium, zdobyli 4 srebrne krążki i 8 brązowych.

Trener Startu – Marcin Chorzelewski – przyznaje, że te zawody to już tradycja.

00:00 / 00:00

Natalia Nikliborc ze Startu Olsztyn co prawda zajęła dziś 4. miejsce w swojej kategorii wagowej, jednak jest również brązową medalistką Mistrzostw Świata Juniorów. Przyznaje mimo to, że jest zadowolona ze swoich wyników.

Międzynarodowy Puchar Polski Kadetów i Juniorów Olsztyn Cup 2016 zakończy się jutro.

(kpias/łw)

Więcej w taekwondo
Mistrzowie w Dziecinadzie

Tak wielu gości jednocześnie już dawno w Dziecinadzie nie było. Nasze studio odwiedzili bowiem młodzi mistrzowie taekwondo z Klubu AZS UWM Olsztyn. Maja Wojciech, Szymon Powązka...