Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Grzegorz Szymański atakującym Indykpolu AZS

Grzegorz Szymański w latach 2007-2009 był już zawodnikiem olsztyńskiego AZS-u. Fot. Anna Kłeczek

Działacze Indykpolu AZS, mimo skompletowania kadry, zakontraktowali kolejnego zawodnika. I to dobrze znanego w stolicy Warmii i Mazur.

Atakującym Akademików został Grzegorz Szymański – ostatnio reprezentujący bydgoską Delectę, który w latach 2007-2009 był już zawodnikiem olsztyńskiego AZS-u. Kibice pamiętają jednak jego słabą dyspozycję zwłaszcza w 2009 roku i od tej pory niezbyt miło witają go w Uranii.

Mam nadzieję, że to się zmieni – powiedział reporterowi Radia Olsztyn prof. Andrzej Koncicki, przewodniczący rady nadzorczej Sportowej Spółki Akcyjnej „Piłka Siatkowa AZS UWM”.

Wcześniej drugim atakującym AZS-u miał być Tomasz Józefacki, ale tego zawodnika jednak nie zobaczymy w Olsztynie. Wszystko przez kontuzję, o której „Józek” miał nie powiedzieć działaczom, a potem poddał się operacji barku, która wyklucza go z treningów na kilka miesięcy.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn nowy sezon Plus Ligi rozpoczną 6 października. (mswin)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka, Indykpol AZS
Sensacja w Starych Jabłonkach! Holendrzy Mistrzami Świata!

Sensacyjnie zakończył się finał Mistrzostw Świata w siatkówce plażowej w Starych Jabłonkach! Najlepszą parą globu zostali Holendrzy - Brouwer i Meeuwsen, którzy pokonali faworyzowanych Brazylijczyków - Ricardo...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV